Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klubová Výstava CC Mukařov

 

Tak to Vám byla zase jednou akce.Hned po našem velkém úspěchu na MVP v Budějovicích jsme se přihlásila na trochu vyšší ligu. A to hned na klubovou výstavu CC, kterou posuzoval rozhodčí pan Bezzechi z Itálie, země původu cane corso.

Ráno samozřejmě jak jinak jsme vyrazili o dóóóst napřed. No a stanuli jsme asi půl hodiny před přejímkou v Ranči El Paso, kde to mělo všechno propuknout. Nu což, vzali jsme Áju vylítat mezi koníku do lesů(byla tam opravdu bombastická příroda). Za půl hodinky jsme se vrátili a tu už tam kaníků bylo o poznání víc,až se mi rozklepali kolena.Arny byl sice těsně,ale pořád ve třídě dorostu,kam bylo hlášeno 5 dalších kaních kluků.

Stoupli jsme si před kruh a pak  už to šlo ráz na ráz. Kluci a Holky s puppy třídy a pak už my.Hrdě jme vběhli do kruhu, protože naši konkurenci jme stihli očíhnout už před výstavou.(nebyla zrovna malá). A pak už obvyklí výstavní tanec. Postoj, zuby,postoj, čekat. Kolečko jedna, dvě,tři. Postoj, Posudek.No a potom všem pořád nic. A tak zase jsme běhali. Po třetím kolečku začal rozhodčí dávat pejsky na místa.Já samo s sebou pitomá blondýna jsem z blbého úhlu pohledu viděla,že už je první místo obsazené.Tak už jsme to s Ájou běhali jen tak. No a najednou si to k nám rozhodčí kráčí a podává mi ruku. Já na něj : Já?? COŽE??. No umíte si představit ten trapas,ještě,že neuměl českyJ. A tak jsme stanuli na prvním místě s pohárem a pytlíkem granulek.

Netrpělivě jsme počkali,až odběhá třída mladých, a pak znovu do kruhu. Tentokrát se běhalo u KVM (klubový vítěz mladých). Nastoupili jsme párkrát oběhli a vyhrál to nad námi Fedrák Arizon.Opravdu krásný pes, který nakonec vyběhal V1 CAC,KVM,CACIB,BOB. Taky jinak vyhrál co se dalo a tak mě to druhé místo vůbec nemrzelo.

No a nakonec, jsme s hlavou plnou zážitků a s našimi dárečky odjeli domů. Na tuhle výstavu budeme dlouho vzpomínat.

Obrazek

 

 

 

Arianka a čekání

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

Běžíííme

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

Ája to vyhrál!

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

Náš soupeř Avanger Czech Velvet

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

Dakší soupeř Edir na Grešlomýtském potoce

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

Klubový vítěz mladých Carda Atison, z prava pan rozhodčí,cardova panička,překladatel